IČO: 25865447     DIČ:CZ25865447     SPISOVÁ ZNAČKA: B 2388 vedená u Krajského soudu v Ostravě     Č.Ú.: 1035505193/5500     Živnostenský list Fe Produkt     Doklad o registraci plátce DPH Fe Produkt

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vítáme Vás na stránkách firmy Fe Produkt, a.s.


V našem areálu v centru Olomouce nabízíme široký sortiment zboží a služeb pro zámečníky, svářeče, stavebníky či domácí kutily. Dlouhodobé zkušenosti z působení na trhu se odrážejí ve spokojenosti našich zákazníků, kterými se můžete stát i Vy.


Ve skladě hutního materiálu pro Vás máme připraveny všechny běžné ocelové výrobky - trubky, jekly, pásoviny, kulatiny, nosníky, betonářskou ocel a sítě a plechy - v nejrůznějších rozměrech a jakostech. V případě potřeby materiál řežeme nebo tryskáme a provádíme také ohýbání betonářské oceli. Umožňujeme odběr libovolného (i minimálního) množství v nejkratších dodacích termínech a za příznivé ceny.

V oddělení CNC pálení Vám zkušení technologové připraví na základě konzultace nezávaznou cenovou nabídku na výrobu přesných výpalků z plechu (CNC stroje Pierce - plazma, autogen). Nabízíme nejkratší dodací termíny v regionu, máme stálou skladovou zásobu plechů z ocelí konstrukčních a otěruvzdorných.

Potřebujete-li radu nebo pomoc s výrobou svařenců (stojany, branky, konzoly...) či zhotovením dalších prací (vrtání děr, frézování ploch, řezání závitů, stříhání tenkých plechů), naši zaměstnanci jsou připraveni Vám co nejvíce vyhovět..

V prodejně železářství si můžete vybrat z velkého množství nářadí, nástrojů, spojovacího materiálu, kotvicí techniky, svařovacího materiálu, potřeb pro dům a zahradu atd, a to jak v hobby kvalitě za vynikající ceny, tak i profesionální zboží nejlepších značek. Pohodlný příjezd a parkování v areálu, příznivé ceny, množstevní slevy, placení kartou a individuální přístup ke každému zákazníkovi - to jsou důvody, proč přijet nakoupit právě k nám.


Těšíme se na vaši návštěvu. 

Kolektiv pracovníků Fe Produkt, a.s.


V současné době se naše společnost účastní vzdělávacího programu:

Cíle programu:

Zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce. Profesní vzdělávání zaměstnanců podporované zaměstnavateli.

Oblasti vzdělávání:

Obecné IT, měkké a manažerské dovednosti, účetní, ekonomické a právní kurzy, technické a jiné odborné vzdělávání, interní lektor

Aktuálně

Nejsou zde žádné novinky